Služby zkušeného zahradního architekta

Zpracujeme Vám kompletní projektovou dokumentaci, která zahrnuje také rozpočet na realizaci zahrady. Naceníme Vám klidně i nabídku od jiného zahradního architekta. Třeba jenom proto, abyste měli konkurenční srovnání. Oslovte nás ...

Balíček kompletní péče

Chci zahradu od A do Z

Jednotlivé kroky

Projekce

Projekce

Spojíme Vaše představy s našimi zkušenostmi a vytvoříme skvělé místo pro relaxaci i aktivní volný čas.

Více o projektování

Realizace

Realizace

Založili jsme desítky krásných zahrad a víme, jak na to. Pracujeme rychle, kvalitně a šetrně k okolí.

Více o realizacích

Údržba

Údržba

Není jen sečení trávníku a hnojení. Nabízíme profesionální a individuální přístup k Vaší zahradě.

Více o údržbě

Doplňkové služby

Závlahové služby

Závlahové služby

Nejsou v současné době luxusním vybavením zahrady, naopak - stávají se její samozřejmou součástí.

Více o závlahách

Vzrostlé stromy

Vzrostlé stromy

Nemusíte čekat, až Vám strom vyroste. Dovezeme Vám ty nejlepší kusy. Klidně ze zahraničí.

Více o vzrostlých stromech

Hledáte inspiraci? Podívejte se na různé typy zahrad

 • Moderní jednoduchá zahrada

  Perfektně doplňuje moderní novostavby. Chcete jednoduchou a příjemnou zahradu, která Vám bude poskytovat dostatek soukromí při odpočinku po práci? Námi navržené zahrady jsou originální a účelné.

 • Malá městská zahrada

  Život ve městě neznamená být obklopen jenom betonem a asfaltem. Ačkoliv je zahradní tvorba silně limitována velikostí plochy, jsme schopni realizovat Vaše představy i např. na malém prostoru vnitrobloků se špatným přístupem skrz domy.

 • Velká parková zahrada

  Chcete se procházet vlastním parkem? Líbí se Vám styl zámeckých zahrad? Velká zahrada může být také příležitostí pro vytvoření sbírky rostlin, arboreta nebo malé botanické zahrady. Naše odborné znalosti jsou Vám vždy k dispozici.

 • Jezírka, bazény a další vodní prvky

  Zakomponováním vody do zahrady vytvoříme jemné a přirozené prostředí. Máte už představu? Bazén nebo koupací ekojezírko? Vodopád nebo kaskády? Dnešní technologie umožňují realizovat Vaše nápady do posledních detailů. Vše může být bezúdržbové. A co je nejlepší? Na všechny vodní stavby poskytujeme záruky na těsnost po dobu 5 let.

 • Zahrady dálného východu

  Přestože mohou být jedny z nejnáročnějších vůbec, mají svoji neoddiskutovatelnou atmosféru. Chcete meditovat u tichého vodopádu či pozorovat bambusové lístky při šálku zeleného čaje? Nebo se procházet typickým pravidelným čtvercovým půdorysem islámské zahrady? Při realizaci využíváme svých zkušeností z Koreje a inspirujeme se zahradami dálného východu.

   

 • Skalky a suché zídky

  Postavíme vám skalku nebo suchou zídku, která bude plnit svoji funkci a zároveň bude originální a krásná, že se na ni budete stále chodit dívat.

Pište či volejte

Kontaktní formulář

Stavte se u nás

 • Vídeňská 340
 • 252 42 Vestec
Ukázat na mapě

Spojte se s námi

Najdete nás na Facebooku

Facebook

Odborné články

Ať už máte zimu a sníh rádi, nebo ne, vašemu trávníků určitě neprospěla. Jak to udělat, aby byl s přicházejícím jarem svěží a zelený a mrazivé období na něm nebylo nijak poznat?

Sníte o zahradě, ve které budete odpočívat nebo pořádat dýchánky s přáteli? Pokud máte vhodný pozemek a k tomu nějaké ty peníze, dá se říct, že máte vyhráno. Jak postupovat a koho oslovit, aby se tahle investice stala vaší životní?

Společnost ZAHRADA PRAHA se specializuje na navrhování zahrad a jejich kompletní realizaci.

Sníte o zahradě plné zeleně a vzrostlých stromů? Pak se vám asi zdá logické, že si na ni budete muset počkat. Trpělivost je ale pouze jednou z cest ke krásné zahradě. Existuje ještě jeden způsob – vysadit na zahradu již vzrostlé stromy a keře.

Voda v zahradě nemusí mít jen podobu bazénu. Může zurčet, proudit nebo jen tak lehce bublat, vždy se však v zahradě stane výrazným prvkem. V horkých dnech poskytuje vítané osvěžení, po celý rok pak pozitivně dokresluje atmosféru celé zahrady.

Zatímco dříve děti venku trávily téměř veškerý volný čas, v současné době je realita trochu jiná. Zaprvé má mnoho rodičů strach pustit potomky ven a zadruhé doma na děti čeká mnoho lákadel, jako třeba televize nebo počítač.

Považujete zahradu na střeše za módní výstřelek? Pak byste měli vědět, že střešní zahrady za sebou mají dlouhou historii.

Jaro začalo a s ním i čas, kdy lidé začínají uvažovat o nové zahradě nebo o úpravách té stávající. Ačkoliv zahrady nejsou vysloveně módní záležitostí, i ony trendům částečně podléhají.