Projekce

Jsme tu od toho, abychom s Vámi probrali Vaše představy a pomohly je uvést v realitu. Dohromady můžeme vytvořit skvělé místo pro relaxaci i aktivní volný čas.

Individuální přístup

Jakou byste si přáli zahradu? Klasickou, moderní, vodní, kamennou, japonskou, zahradu ve stylu feng - shuei nebo úplně jinou? Jaké funkce by zahrada měla plnit? Vše s Vámi probereme a naprojektujeme tak, aby výsledek splňoval veškeré Vaše požadavky.

Spolupráce se zákazníkem

První nezávazná schůzka proběhne v místě budoucí zahrady. Prodiskutujeme Vaše požadavky a pokud budete spokojeni, zapracujeme návrhy do první studie, tedy jednoduchého návrhu zahrady. Poté vše konzultujeme a upravujeme, dokud studie neodpovídá Vašim představám. Podle ní pak zpracujeme výsledný projekt.

Výsledný projekt

Výsledný projekt je přehledný, srozumitelný a obsahuje:

- studii,

- osazovací plán,

- průvodní zprávu,

- případně 3D perspektivní pohledy na celou zahradu, konstrukční detaily, výkresy závlah a seznam rostlin a jejich fotografie;

Součástí je i zdarma vypracovaný rozpočet a výkaz výměr.

Software

Projekty zpracováváme pomocí profesionálního kanadského 3D softwaru DYNASCAPE vyvinutého speciálně pro design zahrad. Díky tomu uvidíte Vaši budoucí zahradu, jako by už byla hotová.

Ceník projekčních prací

Studie 10 000 Kč
Osazovací plán 20 000 Kč

(ceny jsou uvedené bez DPH)
Uvedené ceny platí pro zahrady do 1000 m2

Máte zájem o tuto službu? Nebo jen dotaz?

Další služby

Pište či volejte

Kontaktní formulář

Stavte se u nás

  • Vídeňská 340
  • 252 42 Vestec
Ukázat na mapě

Spojte se s námi

Najdete nás na Facebooku

Facebook

Odborné články

Ať už máte zimu a sníh rádi, nebo ne, vašemu trávníků určitě neprospěla. Jak to udělat, aby byl s přicházejícím jarem svěží a zelený a mrazivé období na něm nebylo nijak poznat?

Sníte o zahradě, ve které budete odpočívat nebo pořádat dýchánky s přáteli? Pokud máte vhodný pozemek a k tomu nějaké ty peníze, dá se říct, že máte vyhráno. Jak postupovat a koho oslovit, aby se tahle investice stala vaší životní?

Společnost ZAHRADA PRAHA se specializuje na navrhování zahrad a jejich kompletní realizaci.

Sníte o zahradě plné zeleně a vzrostlých stromů? Pak se vám asi zdá logické, že si na ni budete muset počkat. Trpělivost je ale pouze jednou z cest ke krásné zahradě. Existuje ještě jeden způsob – vysadit na zahradu již vzrostlé stromy a keře.

Voda v zahradě nemusí mít jen podobu bazénu. Může zurčet, proudit nebo jen tak lehce bublat, vždy se však v zahradě stane výrazným prvkem. V horkých dnech poskytuje vítané osvěžení, po celý rok pak pozitivně dokresluje atmosféru celé zahrady.

Zatímco dříve děti venku trávily téměř veškerý volný čas, v současné době je realita trochu jiná. Zaprvé má mnoho rodičů strach pustit potomky ven a zadruhé doma na děti čeká mnoho lákadel, jako třeba televize nebo počítač.

Považujete zahradu na střeše za módní výstřelek? Pak byste měli vědět, že střešní zahrady za sebou mají dlouhou historii.

Jaro začalo a s ním i čas, kdy lidé začínají uvažovat o nové zahradě nebo o úpravách té stávající. Ačkoliv zahrady nejsou vysloveně módní záležitostí, i ony trendům částečně podléhají.