Vzrostlé stromy

Kdybyste se nás zeptali čím se můžeme nebo čím bychom se chtěli pochlubit, tak odpovíme, že při vší skromnosti je to výsadba velkých stromů.

Spolehliví dodavatelé

Základem je mít dobré dodavatele. Naším dvorním dodavatelem je největší německá školka  velkých okrasných stromů, kterou více než 170 let vlastní rodina Lorberg. S našimi zákazníky běžně postupujeme tak, že je vezmeme na výlet přímo do školkařského střediska nedaleko Berlína. Tam společně se školkařským mistrem panem Christianem Lorenzem vybereme konkrétní stromy pro Vaši zahradu, stromy se označí Vaší jmenovkou a v domluvené době potom přiveze jeden či více kamionů stromy k Vám na zahradu.

Pokud si kupujete vzrostlý strom, tak už je to zpravidla větší investice a není dobré podceňovat od koho si ho koupím. Naše společnost společně s Lorberg GmbH nabízí 5 letou záruku na výsadby velkých stromů. To není málo, že?

 

 

A teď přijde na řadu výsadba

Stromy nám tedy dorazily na zahradu, ale teď teprve začne ta největší legrace. Samozřejmě že musí být již připraveny jámy na výsadbu, samozřejmě, že musí být oddrénovány, samozřejmě, že musíte mít připraveno správné kotvení, závlahu a tak dále, ale hlavně musíte mít správnou techniku na manipulaci. Zpravidla si klienti berou volno, aby o tohle divadlo nepřišli a je to tak správně, protože často se stává, že se na zahradu nelze dostat běžnou technikou a tak přichází na řadu velké jeřáby s velkým vyložením a to se pak stromy z kamionu vznesou do výšky, aby se vzápětí usadili na svoje definitivní místo. 

Další služby

Pište či volejte

Kontaktní formulář

Stavte se u nás

  • Vídeňská 340
  • 252 42 Vestec
Ukázat na mapě

Spojte se s námi

Najdete nás na Facebooku

Facebook

Odborné články

Ať už máte zimu a sníh rádi, nebo ne, vašemu trávníků určitě neprospěla. Jak to udělat, aby byl s přicházejícím jarem svěží a zelený a mrazivé období na něm nebylo nijak poznat?

Sníte o zahradě, ve které budete odpočívat nebo pořádat dýchánky s přáteli? Pokud máte vhodný pozemek a k tomu nějaké ty peníze, dá se říct, že máte vyhráno. Jak postupovat a koho oslovit, aby se tahle investice stala vaší životní?

Společnost ZAHRADA PRAHA se specializuje na navrhování zahrad a jejich kompletní realizaci.

Sníte o zahradě plné zeleně a vzrostlých stromů? Pak se vám asi zdá logické, že si na ni budete muset počkat. Trpělivost je ale pouze jednou z cest ke krásné zahradě. Existuje ještě jeden způsob – vysadit na zahradu již vzrostlé stromy a keře.

Voda v zahradě nemusí mít jen podobu bazénu. Může zurčet, proudit nebo jen tak lehce bublat, vždy se však v zahradě stane výrazným prvkem. V horkých dnech poskytuje vítané osvěžení, po celý rok pak pozitivně dokresluje atmosféru celé zahrady.

Zatímco dříve děti venku trávily téměř veškerý volný čas, v současné době je realita trochu jiná. Zaprvé má mnoho rodičů strach pustit potomky ven a zadruhé doma na děti čeká mnoho lákadel, jako třeba televize nebo počítač.

Považujete zahradu na střeše za módní výstřelek? Pak byste měli vědět, že střešní zahrady za sebou mají dlouhou historii.

Jaro začalo a s ním i čas, kdy lidé začínají uvažovat o nové zahradě nebo o úpravách té stávající. Ačkoliv zahrady nejsou vysloveně módní záležitostí, i ony trendům částečně podléhají.