Závlahy

Závlahový systém není v současné době luxusním vybavením zahrady, naopak - stává se její samozřejmou součástí.

Úvod

Zahrada se bez vláhy neobejde a chytrý systém ji dokáže dodat efektivněji - o ušetřeném času ani nemluvě. Naše společnost instaluje profesionální automatické závlahové systémy amerických firem HUNTER a RainBird. Na oba systémy poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 

Proč si pořídit automatický závlahový systém

 • Šetří velké množství Vašeho času, který můžete využít jinak.
 • Šetří Vaše peníze, protože zavlažuje efektivně.
 • I v parném létě budete mít vše zalito 
 • A svěží a zelená zahrada - o to tu přeci jde.

Jak závlahový systém funguje?

Správně navržený a nainstalovaný systém:

 • - zavlažuje rovnoměrně,
 • - zavlažuje tehdy, kdy rostliny přijímají vláhu nejlépe,
 • - funguje bezobslužně,
 • - zavlažuje tehdy, kdy je potřeba; když prší, nebo je dostatek vláhy, tak se neaktivuje,
 • je uložen pod zemí a pokud zrovna není v provozu, tak je prakticky k nenalezení.

Na automatický závlahový systém poskytujeme záruku v délce až 5 let.

Ceny

Cena závlahových systémů se velice liší případ od případu, záleží na mnoha okolnostech, jako je zdroj vody a jeho vydatnost, stupeň znečištění vody, velikost a členitost zahrady atd. Obecně se dá říci, že rámcový odhad ceny se pohybuje v rozmezí 100-300 Kč/m2 zavlažované plochy bez DPH.

Další služby

Pište či volejte

Kontaktní formulář

Stavte se u nás

 • Vídeňská 340
 • 252 42 Vestec
Ukázat na mapě

Spojte se s námi

Najdete nás na Facebooku

Facebook

Odborné články

Ať už máte zimu a sníh rádi, nebo ne, vašemu trávníků určitě neprospěla. Jak to udělat, aby byl s přicházejícím jarem svěží a zelený a mrazivé období na něm nebylo nijak poznat?

Sníte o zahradě, ve které budete odpočívat nebo pořádat dýchánky s přáteli? Pokud máte vhodný pozemek a k tomu nějaké ty peníze, dá se říct, že máte vyhráno. Jak postupovat a koho oslovit, aby se tahle investice stala vaší životní?

Společnost ZAHRADA PRAHA se specializuje na navrhování zahrad a jejich kompletní realizaci.

Sníte o zahradě plné zeleně a vzrostlých stromů? Pak se vám asi zdá logické, že si na ni budete muset počkat. Trpělivost je ale pouze jednou z cest ke krásné zahradě. Existuje ještě jeden způsob – vysadit na zahradu již vzrostlé stromy a keře.

Voda v zahradě nemusí mít jen podobu bazénu. Může zurčet, proudit nebo jen tak lehce bublat, vždy se však v zahradě stane výrazným prvkem. V horkých dnech poskytuje vítané osvěžení, po celý rok pak pozitivně dokresluje atmosféru celé zahrady.

Zatímco dříve děti venku trávily téměř veškerý volný čas, v současné době je realita trochu jiná. Zaprvé má mnoho rodičů strach pustit potomky ven a zadruhé doma na děti čeká mnoho lákadel, jako třeba televize nebo počítač.

Považujete zahradu na střeše za módní výstřelek? Pak byste měli vědět, že střešní zahrady za sebou mají dlouhou historii.

Jaro začalo a s ním i čas, kdy lidé začínají uvažovat o nové zahradě nebo o úpravách té stávající. Ačkoliv zahrady nejsou vysloveně módní záležitostí, i ony trendům částečně podléhají.