image
image

Нас рекомендуют

Společnost Zahrada Praha jsme využili k navržení a realizaci zahrady u naší novostavby. Vše proběhlo v pořádku, až na drobné reklamace, které byly odstraněny dle domluvy. Dále využíváme služby Zahrada Praha v podobě údržby naší zahrady. Se zahradníkem, panem Galádem, jsme velice spokojeni, jezdí k nám už druhým rokem a zahrada vypadá krásně.

Martin Hovorka, Praha 4

Chceme poděkovat celému realizačnímu týmu za vytvoření naší zahrady. Vytvořili ji přesně podle našeho přání a s manželem si ji teď užíváme a kocháme se krásně kvetoucími rododendrony.

Alena Vopěnková, Chýně

Služeb Zahrada Praha jsem využil pro vypracování projektu na mou zahradu a poté i na její realizaci. Projekt byl vypracován k mojí plné spokojenosti. Realizace zahrady se oproti plánovanému termínu zpozdila z naší strany, protože jsme se rozhodli pro stavební úpravy, se kterými se v projektu nepočítalo.  Pan majitel nám vyšel vstříc, na všem jsme se domluvili a na konec zahradu předali pouze s malým zpožděním. Na odstranění drobných reklamací a nedodělků jsme se domluvili na jaro 2019. Za mě mohu Zahrada Praha doporučit.

Michal Vostárek, Praha

Ráda bych poděkovala za dlouholetou spolupráci při údržbě naší zahrady. Díky péči zahradníků je naše zahrada stále v dobré kondici. Vždy na jaře a na podzim si uvědomíme, jak významný je dobře promyšlený návrh zahrady.

Se službami jsme spokojeni a těšíme se na jaro, až nám zase zahrada pokvete.

Kateřina Adamová, Zbraslav

Nemůžu říct, že bych byl spokojený úplně se vším, ale oceňuji, že oproti jiným dodavatelům stavby probíhala vždy dobrá komunikace, a to i v případech, kdy bylo potřeba řešit okamžité změny v zahradních pracích.

Vilém Strachota

Loading...